APIE MUS

Esame neautorizuotos Volkswagen paslaugų teikimo įmonė Vilniuje, kurios tikslas - užtikrinti, kad jūsų Volkswagen automobilis būtų visada tinkamai prižiūrimas ir remontuojamas. Mes žinome, kad jūsų automobilis yra daugiau nei tik transporto priemonė, tai jūsų patikimumo ir patogumo simbolis. Mes suprantame, kad Volkswagen savininkai yra tikslinė auditorija, kuriems reikalingos specializuotos paslaugos ir profesionalus požiūris.


Mūsų komanda yra sudaryta iš patyrusių meistrų, kurie yra specializuoti Volkswagen automobilių remontui. Turime daugiau nei 10 metų patirties ir mes gerai žinome, kaip tinkamai prižiūrėti jūsų automobilį. Mes naudojame naujausias technologijas ir įrankius, kad galėtume pasiekti geriausius rezultatus. Be to, mes naudojame tik aukštos kokybės dalis ir komponentus, kad užtikrintume, kad jūsų automobilis visada būtų veikiantis geriausiai.


Mes stengiamės užtikrinti, kad mūsų paslaugos būtų kuo patogesnės ir efektyvesnės jums. Mes suprantame, kad jūsų laikas yra brangus, todėl mes stengiamės kiek įmanoma greičiau išspręsti visus jūsų Volkswagen automobilio klausimus ir problemas. Mes taip pat siūlome lankstų tvarkaraštį, kad galėtumėte pasirinkti patogiausią laiką automobilio remontui ar priežiūrai.


Pasirinkdami vwservisas.lt, galite būti tikri, kad jūsų automobilis bus prižiūrimas profesionaliai ir aukščiausios kokybės paslaugomis. Mes esame patikimi ir atsakingi paslaugų teikėjai, kurie deda visas pastangas, kad jūsų automobilis būtų visada veikiantis geriausiai.


 

Registracija
Internetu arba +37066038504

 


Kodėl vwservisas.lt?

  • Mes specializuojamės Volkswagen markės automobilių aptarnavime, todėl esame patikimi ir profesionalūs specialistai, turintys daugiau nei 10 metų patirties.

  • Mūsų vwservisas.lt yra ne tik patikimas, bet ir efektyvus, greitai išsprendžiantis bet kokias automobilio problemas.

  • Mes naudojame tik kokybiškas Volkswagen dalis, kad užtikrintume aukščiausios kokybės paslaugas ir automobilių saugumą.

  • Mūsų automobilių aptarnavimo centras yra modernus ir turi visą būtiną įrangą, kad pasirūpintų jūsų Volkswagen automobilio reikmenimis.

  • Mūsų kainos yra konkurencingos, o mūsų profesionalumas ir paslaugumas viršija jūsų lūkesčius. Mumis pasitiki.

  • Mes stengiamės užtikrinti aukščiausią klientų aptarnavimo kokybę ir atsakingai prižiūrime jūsų automobilį, kad jis būtų saugus ir patogus jums vairuoti.

 

Registracija
Internetu arba +37066038504