APIE MUS

Esame neautorizuotas Volkswagen automobilius aptarnaujantis servisas Vilniuje. VW Specai tikslas - užtikrinti, kad Jūsų transporto priemonė, būtų tinkamai prižiūrima, bei remontuojama. Žinome, kad automobilis yra daugiau nei tik transporto priemonė, tai ir patikimumo bei patogumo simbolis. Puikiai suprantame, kad automobilių savininkai yra ta tikslingoji auditorija, kuriai labai svarbus kompetentingas požiūris ir tinkamos specializuotos paslaugos.


Savo darbuose pasitelkiame pažangias technologijas bei įrankius, kad galėtumėme pasiekti gerus rezultatus, ir nenuvilti savo klientų. Be to, naudojame tik aukštos kokybės dalis, modernią diagnostikos sistemą, kad garantuotumėme tinkamą automobilio eksploataciją.


VW Specai servise stengiamės užtikrinti, kad suteiktos paslaugos būtų kuo patogesnės ir efektyvesnės. Mes suprantame, kad Jūsų laikas yra brangus, todėl norime ir siekiame, kiek įmanoma efektyviau ir optimaliau išspręsti visus su Volkswagen automobiliu susijusius klausimus bei problemas. Siūlome lankstų darbo laiko tvarkaraštį, kad galėtumėte pasirinkti patogiausią laiką automobilio remontui ar jo priežiūrai.


Pasirinkdami VW Specai, galite būti tikri, jog Jūsų automobilis bus prižiūrimas profesionaliai ir paslaugos bus suteiktos aukščiausiu lygmeniu. Mes esame patikimi ir atsakingi paslaugų teikėjai, kurie deda visas pastangas, kad  automobilio veikimas būtų kuo sklandesnis.


 

Registracija
Internetu arba +37066038504

 


Kodėl VW Specai? Mūsų išskirtinumas

  • Mes specializuojamės Volkswagen markės automobilių pogarantiniame aptarnavime, todėl esame patikimi ir profesionalūs specialistai. Ilgametė patirtis ir kvalifikacija leidžia atlikti visų lygių remonto darbus.

  • Mūsų VW Specai serviso komandos profesionalumas leidžia automobilio remonto bei priežiūros darbus atlikti efektyviai ir preciziškai.

  • Mes naudojame tik kokybiškas, patvarias Volkswagen automobilio dalis, kad užtikrintumėme aukščiausios lygio paslaugas.

  • Mūsų Volkswagen automobilių aptarnavimo centras turintis modernią įrangą, atliks Jūsų automobiliui kompiuterinę diagnostiką, bei tinkamą ir reikalingą remontą. 

  • Mūsų kainos yra konkurencingos, o profesionalumas ir paslaugų kokybė dažnai viršija, net pačių įnoringiausių klientų lūkesčius. 

  • Mes stengiamės užtikrinti aukščiausią klientų aptarnavimo kokybę ir atsakingai prižiūrime Jūsų automobilį, kad jis būtų saugus ir patikimas vairuoti.

 

Mumis pasitiki!  Todėl patikėkite savo Volkswagen automobilį VW Specai ir Jūs!